Alarmy Android Alarm Uygulaması Tanıtımı

Sabahları uyanmakta güçlük mü çekiyorsunuz? İstediğiniz zamanda uyanabilmek veya uyarılmak mı bir uygulamadan beklentiniz? Alarmy Android uygulaması taleplerinize harika çözümler üreten bir  alarm yazılımıdır.

Ücretsiz olarak Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz bu yapım birçok özelliği ile sizlerden tam not almayı başaracak cinsten.

Alarm ekleme kısmından alarm saatini, tekrarlama seçeneğini, zil sesini ve titreşim özelliğini ayarlayabileceğiniz gibi ayrıca Alarm kapatma yöntemini de seçebilirsiniz. Yöntemler arasında fotoğraf çekmek, sallamak, matematik problemi çözmek ve barkod okutmak yer alıyor. Böylece özellikle matematik işlemi yapma ve barkod okutma seçenekleri sizlerin sabah uyanmanız için özel olarak geliştirilmiş durumda.

Ayrıca belirtmekte fayda var, matematik işlemi derecesini de seçebiliyorsunuz. Yani 9+2 = 11 işlemini uyku sersemi iken de rahatlıkla yapabildiğiniz için zorluk seviyesini arttırarak 38*14+425 gibi işlemler ile uğraşabilir ve böylece uykunuzun kaçmasına imkan tanıyabilirsiniz.

6 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir