CS GO’da Ban Riski Var Mı?

Bilindiği üzere CS GO, steam’in en çok oynanan oyunlarından birisi. Counter Strike dünyasına 1.5 ve 1.6 versiyonları ile giriş yapan oyuncular, oyunun bu grafikleri iyileştirilmiş online versiyonuna büyük bir ilgi ile bağlandılar. 1.6 zamanında CS Go Wall hack kullanan kullanıcıların kafasında bir sorun oluşuyor. CS GO hack kullandığım zaman beni banlar mı diye düşünen kullanıcılar CS Go Wall hack kullanma konusunda tedbirli yaklaşıyorlar. Bu konuda tedbirli yaklaşmanın faydası bir hayli fazla çünkü bazı durumlarda ban söz konusu olabiliyor.

Bu oyunda ban iki türlü yenilir. Ya sistemin otomatik olarak dosya kontrolü yapması sonucu vac ban yiyebilirsiniz ya da CS GO hack kullandığınızı çok belli ederseniz oyuncular sizi şikayet eder ve overwatch denilen olay sonucu ban yersiniz. O yüzden kullandığınız hilenin vac ban sistemi tarafından keşfedilip keşfedilmediğini bilmeniz gerekmektedir.

CS GO Skin Changer kullanarak vac ban endişenizi tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Bu hile profesyoneller tarafından geliştirilmiş bir hile olup onu kullanmanız halinde sistem tarafından kesinlikle yakalanmazsınız. Fakat hile kullandığınızı karşı tarafa çok belli ederseniz fazla şikayet alabilir ve overwatch’a düşebilirsiniz. Bu yüzden CS GO Skin Changer kullanırken dikkatli olmanızda fayda var. Yani hile kullanıp kullanmadığınız göstermek sadece sizin elinizde, rakiplerinize karşı acımasız olmalısınız ama bazen merhanet göstermekte fayda vardır.

10 comments

  1. En güzeli hiç ban filan yememek için oyunu doğru düzgün oynamak. Öteki türlü zaten hem oyundan zevk almazsınız, hem de başkalarının zevk almasını engellersiniz. O yüzden gayet başarılı bir yazı olmuş.

  2. Wall deli kanlıyı bozar 🙂 Çinliler 5 Saatte oyun yapmış, Türkler 5 dk’Da hilesini bulmuş. Rusların Trollünden, Türklerin Hilelerinden Allah korusun yav.

  3. Sırf bunun için yüksek rütbeli kullanıcılara maçları tekrar izletiyorlar. Eğer en küçük sistemsel olarak yakalanırsan veya 1 kişi bile seni report etse senin oynadığın oyun rütbeli kullanıcılara gönderilip incelettiriyorlar. Karar hile, karar oyun düzenini bozmak olursa bu yönetime anket şeklinde sunuluyo 1-2 saat içerisinde gereken işlem yapılıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir