Dram ve polisiye türünde heyecanı yüksek bir film – Cennetin mucizeleri

cennetinmucizeleri-izle-200x300.cropped.174x225Cennetin Mucizeleri
Bir anne neler yapabilir en fazla? Eğer söz konusu kızı ile çok şey yapabilir. Hatta bazen imkansızlığı bile imkanlı hale çevirebilir. İşte Cennetin Mucizeleri adlı filmde de tam bu konu ele alınıyor olacak. Oldukça yüksek dozajlı bir film olan Cennetin Mucizeleri izle menizi mutlaka öneriyoruz.

Kitaptan uyarlama
Christy Beam adlı yazarın kitabından alıntı olarak uyarlanan Cennetin Mucizeleri seyrettiğinizde bir annenin gücüne de tanık olmuş olacaksınız. Hayatını kızına adayan anne, kızının hastalığını öğrendikten sonra tüm gücü ile savaşmaya başlar. Amacı kızının hastalığını yenmesi ve hayatına yeniden başlamasıdır. Bu uğurda birçok başlangıçlar ve mücadeleler verecektir. Hayatımızda mucizeler olmaz diye bir şey yok bu filmde buna çoğu kez tanık olacaksınız.

Cennetin Mucizeleri oyuncuları:
Jennifer Garner
Kylie Rogers
Martin Henderson

Film seyretmek için zaman diliminiz varsa ve bunu en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız o halde bizce Cennetin Mucizeleri doğru tercih olacaktır. Keyif ile izlenecek bu film için özellikle mendillerinizi hazır edin ederiz. Yorumlarına baktığımızda herkesin duygu dolu izlediğini ve inançların neler yapabileceğini göstermiş olduğunu anlıyoruz. Oyuncularında duyguları çok iyi geçirdikleri ve gerçek hayat öyküsünün içindeymiş gibi yaşattıklarını hissediyor olacaklar. Daha fazlası için film seyretmeye başlayabilirsiniz.

 

12 comments

  1. Bu tarz filmler ne olursa olsun ilgimi çekmiyor yav.. Bir keresinde romantik film izlemiştim zaten günümüz koşullarınca berbat olan moralim dahada berbat oldu. Bizi anca komedi paklar 🙂

  2. Bir filmin açıklamasında dram yazıyorsa nedense pek izlemek gelmiyor içimden. Zaten yeterince içimiz kararmış biraz daha dram çekerek iyice karartmayalım 😀

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir