Eşlerini Aldatan Erkekler

Erkeklerin eşlerine ihanet etmesi pek çok evliliğin başından geçmiş ve kadınların çok korktukları olaylardan birisi. Erkeklerin aldattıkları durumların en başında mutsuz bir evlilik vardır. Hareketsiz, durağan, yeniliğe açık olmayan ve heyecanını kaybetmiş bir evlilik erkeklerin gözünü daha adrenalin yüklü ilişkilere çevirir.

Bazı erkekler ise içlerinden gelen dürtülerin doğrultusunda hareket etmeyi severler ve çoğunlukla da akılsızca gerçekleştirdikleri bu eylemin ardından pişman olurlar. Özellikle sizi sevdiği halde aldatmaya yatkın olduğunu hissettiğiniz eşinizin bu yatkınlığını dizginlemek için onu anlamaya ve ona daha fazla vakit ayırarak keyifli zaman geçirmeye çalışın.

Yaşı ilerleyen ve orta yaşları geride bırakmaya başlayan erkekler ise kendilerini genç hissedebilmek, hala çekici ve kadınlar tarafından arzulanan bir erkek olduklarını kanıtlamak için aldatma yoluna girmiş olabilirler. Çoğunlukla profesyonel bir psikolojik destek gerektiren orta yaş bunalımı günümüzde ciddi bir ruhsal sorun olarak değerlendiriliyor ve eşinizin bu rahatsızlığı atlatması için ona yol göstermeniz sizi aldatma ihtimalini de oldukça düşürecektir.

Para ve aldatma konularında halk arasında her ne kadar bağlantı olduğu düşünülse de yapılan araştırmalar bu ikisi arasında sanıldığı kadar büyük bir bağ olmadığı gösteriyor. Her erkeğin kendi maddi durumuna göre çevresinde değerlendirebileceği fırsatlar olduğu için sonradan artan para veya rahatlayan maddi durum eşinizden illa ki şüphelenmenizi gerektirmiyor.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir