Ev Tekstilinde Trendi Yakalayan Ürünler Sinay’da

Ev modası da neymiş diyebilirsiniz ama ev tekstilinde kullanılan kumaşların kullanılan desenlerin de elbette bir modası var. Bu moda sizin kendinizi daha iyi hissetmenize ve kendinizi daha iyi yansıtmanıza yardımcı olacak en iyi araç olacak. Örneğin sevdiğiniz desenleri döşemelik kumaş olarak tercih edip, odanıza yepyeni bir soluk kazandırabilirsiniz. Dolayısı ile sizlerde bir nevi moda ile kendinizi temsil etmeye ve yansıtmaya devam edebilirsiniz.

2016 ev tekstili trendleri

Ev tekstili trendlerinde bu yıl neler var diye merak edebilişiniz. Bu yıl daha çok desenli ürünler görüyoruz. Hayvan figürleri ya da anlamsız büyük figürler karşımıza çıkan ilk ayrıntılardan. Örneğin yastık ve kırlentlerde hayvan figürleri çokça kullanılıyor olacak. Seçim yapmakta zorlanıyor olsanız da en son içinize sinen bir ürün bulmanız pek zor olmayacak diye düşünüyoruz. Hem yumuşacık hem de en moda desenler ile sizleri bekleyen bu kırlentlere bizce bayılacaksınız

Süslü püslü kırlentler

Sizlerde rahat koltuk ve bol sayıda yastık ve kırlent seviyorum diyorsanız o halde Sinay.com.tr adresinde en güzel yastık ve kırlentleri bulabileceksiniz. Üstelik oldukça uygun fiyatlar ile almanız çok kolay olabileceği gibi en güzel en bulunmaz desenleri de yine bu adreste bir tık ile bulabileceksiniz. Zevkinizi en güzel şekilde yansıtacak en özel ürünlere merhaba demeye hazırlanın.

10 comments

  1. Biz evimizde böyle süslü püslü kırlentlere bir türlü alışamadık. Aldık zamanında evlenirken ama kullanmadık desem yeri var bir türlü rahat edemedik.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir