Kıvrılmış Paçalar

Son dönemlerde herkesin etrafında pantolon paçalarını yukarı kıvırmış erkekler mutlaka vardır. Ancak paça kıvırmak moda mı yoksa moda adı altında yapılan bir saçmalık mı? Bu erkeklere moda diye yutturulmaya çalışılan bir tarz olabilir. Önceleri kotta yapılan bu kıvırma, şimdileri takım elbiselere uyarlanmaya çalışılıyor. Artık takım elbiseler de kısa paçalı olmaya başladı.

Erkeklere göre moda diye bir şey yoktur. Stil vardır, tarz vardır. Erkeklerin stili ağırdır. İster spor giyinsin, ister klasik giyinsin. Erkekler ne giyerse giysin her zaman erkeksi olmasına özen gösterir. Bayanlardan bir farkı olduğunu göstermeye çalışır. Bu farkın devam etmesini istiyorsanız bırakın paça kıvırmak kadınlara has bir olay olarak devam etsin. Aksi halde bir yaz günü dışarı çıktığımızda kahvenizi yudumlarken tayt giyen erkek görecek ve kahvenizi yudumlayamadan püskürteceksiniz.

Herkes ne giyerse giysin saygı göstermek gerekir. Sonuç ne giyeceği herkesin kendi tercihidir. Bizimki sadece modanın geleceğine dair duyulan kaygılardan ibaret. Erkeklerin en elit kıyafeti olan takım elbiselerin de bozulmamasını temenni ederiz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir