Kızlarla İlk Buluşmanızda Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Farkındalık: Gündemdeki konulardan bahsederek boş biri olmadığınızı gösterebilirsiniz. Birkaç soru yönelterek karşınızdakinin yaşam görüşünü de check edebilirsiniz. Tabi bunu yaparken keskin ve sert sorular sormamalısınız.

Eskilerden bahsetmek: Karşınızdaki daha ilk kez görüştüğü insanın geçmişinde kimlerle neler yaşadığını tabiki öğrenmek istemeyebilir. Bu sizi güvensiz biri olarak gösterecektir.

Kendin ol: Kendinizi farklı biri olarak gösteremeye çalışırken çakabilir ve rezil olabilirsiniz. Bu olabilcek en kötü şeydir.

Görgüsüzlük: Bu durumdan sadece ilk görüşmenizde değil tüm hayatınız boyunca kaçınmanız gerekir. Sürekli maddi durumunuzdan,arabanızdan,ne kadar lüks mekanlarda gezdiğinizden kesinlike bahsetmeyin. Belli bi yerden sonra can sıkıcı olabilir.

Eğer ilk görüşmenizde bunlara dikkat edip karşınızdakinin gönlünü çalmayı başarabilirseniz geri kalan her şey hallolur. Sonra ne kadar ufak hatalar da yapsanız seven insan umursamaz

10 comments

  1. Bir kızla veya kadınla ilk buluşmamda pek dikkat edebileceğimi sanmıyorum, çünkü kadınlarla ilk buluşmamda elim ayağıma dolandığı için dikkatim dağılıyor :))

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir