Küçük Dokunuşlarla Stil Sahibi Olmanın Yolları

İnsanlar özellikle bayanlar kıyafet konusunda oldukça titiz davranırlar. Herkesten farklı görünmek ve giyinmek isterler. Peki ne veya neler yaparak kendilerine has bir stil sahibi olurlar.

Nasıl stil sahibi olurum ?

Stil sahibi olabilmek için birçok yol vardır. Saçınızla, makyajınızla, kıyafetlerinizle veya kullandığınız takılarla kendinizi mutlu hissedebileceğiniz bir stile sahip olabilirsiniz.

Pantolon ve gömlek kombininizde kullanacağız bir kemer sizlere farklı bir hava katacaktır. Gömleğinizi pantolonuzun içine sokabilirsiniz. Buna ek olarak belinizi ön plana çıkaracak bir kemer tercihiyle kendinizi daha şık bir hale sokabilirsiniz.

Bu kombininize ek olarak kullanacağınız takılarla da farklı bir görünüşe sahip olabilirsiniz. Kullandığınız kolye, yüzük, bilezik vs. gibi takılarla daha şık olabilirsiniz. Ancak takı kullanırken abartıya kaçmamakta her zaman fayda var.

Son olarak makyaj yaparken de abartıya kaçmamakta fayda var. Gündelik hayatta kullandığınız göz kalemi, ruj ve allıkla sade ama etkili bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Yukarda birçok paragrafta sözünü ettiğimiz gibi stil sahibi olmanın birden fazla yolu mevcut. Abartıya kaçmadan yapacağınız ufak değişikliklerle kendinizi daha özel kılabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir