Medyum Olmak için Ne Yapmalıyız?

Medyum olmak, hocalık ya da büyücülük olarak bilinen kavramlar sıklıkla birbirine karıştırılmaktadır. Genelde halk arasında aynı anlama gelen bu kelimelerin kullanıldıkları kişilere göre ya da yere göre de bazen bizlere farklı şeyler anlatabilirler. Öncelikli olarak medyum kelimesi bir şeyleri bilen ve haber alan olarak tanımlanabilir. Bir kişinin bu mertebeye erişebilmesi için öncelikli olarak bu kavramlara aşina olması gereklidir. Bunun için bilinen ünlü medyumların kitaplarından, internet sitelerinde bulunan açıklamaları ya da videolu konu anlatımlarından feyz alınabilir. Bu kavramlar öğrenildikten sonra ise medyum olmak için asıl şart olan içsel yolculuk başlamalıdır. İçsel yolculuk kişinin medyum olmak için en önemli kriterlerinden birisidir. Çünkü kendisini tanımayan ve enerjisinin farkında olmayan kişiler asla medyumluk için gerekli ruhani güçlere sahip olamazlar. Bunun için de kişiler enerjilerini bulmalı ve onların kaynaklarını da tespit edip korumalıdır. Kişilerin medyumluk için kullandıkları bu enerji türüne biyoenerji de denilmektedir.

Biyoenerji kişinin kendi bedeni ile çevreye yaydığı enerjidir. Bir medyumun haber alabilmesi için ise farklı enerji dalgalarına sahip olması ve zaman zaman da bunları kontrol edebilmesi gereklidir. Biyo enerjiye sahip olan ve bunları kontrol edebilen kişiler ön görü sahibi olmak için gerekli diğer şartlarda zorlanmayacaklardır.

İnanarak Başlamak Çok Önemlidir

Medyum olmak için en başta bu işe inanmak gerekir. İnanç birçok şeyin başı olduğu gibi medyumluk için de oldukça önemlidir. İnanan kişilerin çakraları açık ve enerjileri de oldukça yüksek olmaktadır. Bu sayede kişiler bekledikleri medyum seviyesine çok daha kolay ulaşabilirler. Çakraların açık olması kişilerin hem etrafa yaydıkları enerjiyi yükseltmekte hem de ön görü sahibi olmasını kolaylaştırmaktadır. Bununla birlikte enerjisi yüksek kişiler etraflarındaki kişileri de kolay bir şekilde etki altına alabilirler ve bu durum da büyü yapma yeteneklerinin gelişmesini sağlamaktadır. İsteyen ya da inanan herkes büyü yapamaz. Büyü yapabilmek için birçok tecrübeye sahip olması ve kişilerin büyüler ile ilgili çok detaylı bilgilere sahip olması gerekmektedir.

Sıraya Göre Gidilmelidir

Medyum olmak isteyen kişiler yapması gereken işlemleri belirli bir sıraya göre takip etmelidir. Kişiler kendilerini tanımadan ya da enerji yoğunluklarını bilmeden iletişime geçmeye çalışırsa ya da bir büyü yapmaya çalışırsa başarılı olmaları mümkün değildir. Bunun için acele etmek yerine kendinden emin ve inançlı adımlar ile bu yolda ilerlemek ve en önemlisi de kişilerin bu işin sonucunu düşünerek adım atmaları esas olmaktadır. Yanlış yapılan ya da sonuçları düşünülmeden yapılan işler kişilerin başta kendisini sonrasında da etrafında bulunan tüm kişileri etkilemektedir. Etkili ve sözü geçen birisi olmak için kişinin kendi enerjisini yönetebilmesi, doğru iletişimler kurması ve özellikle büyü konusunda dikkatli olması oldukça önemli bir durumdur. Başlangıç olarak da web siteleri ya da deneyimli kişiler referans seçilebilir.

https://www.aslanhoca.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir