Şişme Kar Küresi Nasıl Kurulur?

Şişme kar küresi festivallerde, yılbaşında, tanıtım etkinliklerinde satış promosyonlarında kullanacağınız ve tüm ilgiyi üzerinize çekebileceğiniz markanızın reklamını oldukça etkili bir şekilde sunacağınız balon türüdür. Şişme kar küreler son zamanlarda çok sık tercih edilmiş olan yaratıcı çalışmaların başlında gelmektedir.

İstenilmiş olan ölçü ve özellikler de hazırlanan şişme kar küresi modelleri daha çok yeni yıl hazırlıklarında tercih edilmektedir.

Şişme kar kürelerinin şık ve iddialı görünümü her ortamda fark edilmelerini sağlarken, markanızın tanınmasına ve akılda kalıcı olmasına katkıda bulunacaktır.

Açılış ya da gösterinin yapılacağı alanın büyüklüğüne göre seçeceğiniz şişme küre zeplinler ebat olarak farklılık göstermektedir. Çapı 2 metre olan şişme küre ve çapı 5 metre olan şişme küreler bir tasarım harikasıdır. Çapları 2 metre ile 5 metre arasında değişen şişme küreler mekâna çok farklı bir boyut kazandırmakta ve dikkatleri üzerine çekmektedir.

Müşterinin isteği doğrultusunda her türlü fuar mekânında, festival alanlarında, açılışlarda ve organizasyonlarda kullanılır. Yaratıcı fikirlerle ve değişik projelerle firmamızda, prestijli reklamlara imza atabilirsiniz. Kaliteli ürünün reklamı da kaliteli ve prestijli olur.

Şişme Kar Küresi ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat için; http://sonmezinflatables.com ‘dan veya 0216 526 20 91’den ulaşabilirsiniz.

 

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir