Sonbahar-Kış Modası Renkli Tercihler

Sonbahar kış kreasyonlarında ön plana çıkan en önemli detaylardan birisi tasarımlarda kullanılan kumaşlar ve renklerin çok çeşitli olması. Bir çok renkte pantolonlar, desenler, puanlı ve yıldızlı kumaş seçenekleri, deri, kürk ve kadife kumaşlarla hazırlanan tasarımlar, hemen her zevk ve bütçeye uygun oluşlarıyla da tercih edilebilir duruma geliyor.

Trendlerin başında erkeksi maskulen giyim geliyor. Sivri yaka gömlekler, erkek kesim kumaş pantolonlar, süveterler hatta kravatlar. Farklı boylarda hazırlanan her tür ceket bu sezon tamamlayıcı olarak kullanılabilir. Baştan aşağıya erkeksi ayakkabılar da kendisini gösteriyor. Eğer erkeksi maskulen tarz tercihiniz ise, bu tarzı topuk ayakkabı ile tamamlaya sakın kalkmayın.

Peplum tarzı elbiseler, ceketler ve mantolar Sonbahar kış sezonunun dikkat çeken diğer koleksiyonlarından birisi. Bu tarzın en önemli özelliği gövde kısmının düz gelip bele oturması ve ardından da hacim kazanmasıdır. Eğer bel kıvrımınıza vurgu yapmak ya da göbek bölgenizdeki fazlalıkları gizlemek istiyorsanız bu tarz tam da size göre. Bu zarif kesimi yüksek ökçeli topuklularla tamamlayabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir