Üşengeç Kızlar için Flört Etmek

Biri ile konuşmak size zor geliyorsa ya da üşeniyorsanız bunu abartmayın. Aslında düşündüğünüzden daha kolay bir şekilde olduğunu söyleyebiliriz. Flört için özel bir çaba harcamanıza gerek yok.

Arkadaşlık Uygulamaları

Artık herkes arkadaşlık uygulamalarında tanışıyorlar. Eskiler kafe ya da restoran gibi yerler tanışırken, çocuklarına anlatacağı birçok şey varken, ileride bizler çocuklarımıza sadece arkadaşlık sitelerinde nasıl tanıştığımızı, konuştuğumuzu anlatacağız. Dünyadaki en romantik hikaye olmayabilir fakat şuanda yaşantımız bu şekile.

Blog siteleri

Arkadaş siteleri ile uygulamaları sizlere biraz fazlaysa, insanları yalnızca görünüşlerine göre yargılamak size göre değilse, bir blog açmayı da deneyebilirsiniz.

Tanıdığınız Kişileri Gözden Geçirin

Genellikle bunun olacağını düşünmesek bile, tanıdığımız iş arkadaşlarımız, arkadaşlarımızın arkdaşları veya okul arkadaşlarımız ile biraz daha fazla zaman geçirmek, ortak nokta bulmak adına zorlananlar için iyi olacaktır. Yalnızca şans vermeniz gerekmektedir. Unutmayın ki, arkadaşlıkla başlamış olan ilişkilerin uzun sürmesi, daha fazla yüksektir.

Daha Çok Elbise Seçin

Dışarı çıkarsanız eğer elbise giydiğiniz emin olun daha iyi olacaktır. Kıyafetlerinizi eşlemek yerine, tek bir renk ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Gözlerinle Flört Edin

Genellikle kadınlar, bir erkek ile konuşma başlatma veya flört eden ilk kişi olmakta çekinmektedir. Bunun da yolu var tabii ki. Eminiz biliyorsunuzdur, gözler kalbin aynası olmaktadır. Gözlerinizle karşı taraf ile flört edebilirsiniz. Hoşlanmış olduğunuz kişi ile flört edebilmek için, bakışlarınıza direkt ona yönetin. Göz kontağını kurun ve göz göze geldiğiniz an bakışlarınızı çevirip, tekrardan bakın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir